Czabán Általános iskola

Megkérdeztünk néhány szülőt...

Klein András , 3 fiú édesapja (5.6.8.osztályosok)

"A fiaim szeretnek a Czabánba járni. A kisebbek szerint jó a közösség, jól érzik magukat ott. Személy szerint én annak örülök, hogy sokféle sportolási lehetőség van. Lehet karatézni, focizni, ping-pongozni, kerékpározni, kosarazni, télen korcsolyázni. "

Dóczi Istvánné , egy első osztályos kislány nagymamája

"Segítőkészek és toleránsak a felnőttek és a gyerekek is.
Sok ingyenes külön foglalkozásra van lehetőség. Ilyen például a néptánc, a táblajáték,  a foci,  a korcsolya."

Kralovánszkiné Farkas Ágnes,  egy második osztályos kislány édesanyja
 "Azért szeretem a Czabán Általános Iskolát, mert olyan pedagógusok dolgoznak ott, akik még engem is tanítottak annak idején. Így saját tapasztalatom is van, hogy milyen gyerekszeretőek. Bár az én kislányom még csak másodikos,de családomból több kisgyerek is jár oda.
Nagyon célravezetőnek tartom az emelt szintű angol- illetve testnevelés-oktatást, amelynek a gyerekek későbbiekben nagy hasznát veszik majd.
Én büszke vagyok „nagy” és okos másodikos kislányomra,
                                    remélem, iskolája is az lesz rá!"

Rafael Borbála, 4. b és 6. a osztályos fiúk édesanyja

"Örülök, hogy a Czabánba járnak a gyermekeim. Itt biztonságban vannak, figyelnek rájuk. Rajmi nagyon szeret kreatív szakkörbe járni. Guszti nagyon szereti a történelmet és a táblajátékos foglalkozásokat. "